5 Eksen CNC Mengeneler - Hidrolik, Pnömatik, Mekanik, Eş Merkezli | Hidkom Mühendislik

Yatay, Dikey ve 5 Eksen Cnc İşleme Tezgahları İçin Mengeneler

İş parçasını hassas bir şekilde sıkabilen, deformasyon ve aşınmaları en alt düzeyde olan mengeneler ile üretimleriniz hızlı ve hatasız olarak gerçekleşme imkanına sahip. Hidkom Mühendislik olarak sahip olduğumuz hassas mengene ürün grupları arasında, 5  Eksen Eş Merkezli Mengeneler, Yatay ve Dik İşlem Cnc Mengeneleri, Hidrolik ve Pnömatik Eş Merkezli Mengeneler, Çoklu bağlama mengeneleri, Mekanik mengeneler, standart çene ve çoklu zero point tablalar ile üretimleriniz zamanında teslim hatasız olarak işlenmiş olacak.

Mengene hareketli yüzeylerinin tamamı hassas taşlanmış ve sertleştirilmiş olarak güvenli ve uygun sıkıştırma basıncı ile iş parçalarını sabitleme yapmanıza olanak tanır. Yüksek merkezleme hassasiyeti ve güçlü çeneleri ile farklı işleme pozisyonlarında güvenle çalışmanızı sağlar. Hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir çeneleri sayesinde sıkma mesafesini arttırmanıza olanak tanır.

Otomasyon ve robot sistemlerine uyumlu mengenelerimiz, kombine olarak çalışmanızı sağlar. Farklı tür mengene ve ölçüleri ile çeşitli iş parçalarını kolaylıkla işleyebilirsiniz. 5 eksen Mengeneler hakkında fiyat ve detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan Hidkom mühendislerine ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

HWR 5 Eksen Eş Merkezli Mengeneler

Roemheld – Hilma Mengeneler

Best Gmbh Eş Merkezli Mengeneler

HWR 5 Eksen Eş Merkezli Çift Açılır Mengene

Roemheld – Hilma Mengeneler

Best Gmbh Eş Merkezli Mengeneler