Stark | Hidkom Mühendislik

Stark

John Doe - CEO & Founder

ROEMHELD – STARK ZERO POİNT Hakkında

1977 yılında kurulan yüksek teknoloji şirketi STARK Spannsysteme, sıfır noktalı bağlama sistemlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde bir öncü olarak kabul edilir ve piyasada onlarca yıldır yalnızca bu teknolojide uzmanlaşan ilk şirkettir.

Maksimum kalite ve hassasiyet, piyasadaki yüksek verimli iş parçası kelepçeleme alanındaki muhtemelen en kapsamlı ürün yelpazesini ayırt eder. STARK bileşenleri, ürünleri ve sistemleri, üretimi daha verimli ve daha esnek hale getirir.

STARK Spannsysteme – teknolojik liderliğin dağlarla buluştuğu yer.

Avusturya’nın en batıdaki federal eyaleti olan Vorarlberg’in ekonomisi, manzarası kadar çeşitlidir. Uluslararası düzeyde çeşitli endüstriler ve bölgesel değer zincirleri bu bölgenin ekonomisini karakterize etmektedir. Vorarlberg, patent başvuruları açısından düzenli olarak Avrupa’nın ilk beş bölgesi arasında yer almaktadır. Ekonomik gücü nedeniyle, bu eyalet Paris ve Stockholm’ün metropol bölgelerine eşittir. Vorarlberg bölgesinden ortalama bir insanın çalışkanlık, verimlilik, açık fikirlilik ve cesaret özelliklerine sahip olduğu söyleniyor. Performans, nüfus tarafından yaratıcılık ve bağlılık kadar değerlenir. Vorarlberg bir sınır bölgesidir. 350 km uzunluğundaki devlet sınırının% 80’i Avusturya ulusal sınırıdır. Bölge, İsviçre, Almanya ve Lihtenştayn Prensliği ile sınır komşusudur. Bu benzersiz dört ülkeli konum, yerel ekonominin açıklığının ve uluslararası olmasının ana nedenidir. STARK Spannsysteme, muhteşem Alp manzarasıyla çevrili bu olağanüstü ekonomik bölgenin ortasında yer almaktadır

STARK Spannsysteme – company headquarters in Rankweil, Austria

Hızlı kullanılabilirlik, doğruluk, kalite ve süreç güvenilirliği

STARK, geliştirme ve tasarımdan üretime, montaja ve kalite güvencesine kadar optimum şekilde tasarlanmış süreçlere büyük önem verir, modern iş alanları optimum koşullar sunar.

Tamamen klimalı üretim tesisi, son teknoloji makineler, esnek ve verimli üretim yapıları ve yüksek nitelikli çalışanlar, yüksek hassasiyetli STARK ürün kalitesini, teslimat güvenilirliğini, verimliliği ve maliyet şeffaflığını garanti eder.

% 98’in üzerinde teslimat güvenilirliği ile kendi rekabet gücümüzü ve müşterilerimizin rekabet gücünü güçlendiriyoruz.

Hidkom Mühendislik olarak Stark marka zero point sistemlerini müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Yüksek teknik seviyede yenilikçi çözümler, denenmiş ve test edilmiş bileşenler

Ürün kalitemiz, mümkün olan en yüksek geliştirme standartlarına, yüksek kaliteli malzemelere ve son teknoloji makine ve işleme teknolojilerine dayanmaktadır.

Onlarca yıllık geçmişi sayesinde ve sıfır noktalı bağlama teknolojisinde öncü olarak STARK, derinlemesine ürün ve uygulama bilgisine sahiptir.

Uçtan uca bir kalite güvence ve test sistemi, tüm süreçlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Titreşimle ayrılmış ve korumalı ölçüm ekipmanı ve üretim koşullarında uzun vadeli testler için bir test sistemi, müşterilerimize en yüksek düzeyde güvenilirliği garanti eder.

STARK kalite, mükemmel ürünler, yüksek verimli süreçler ve olağanüstü sonuçlar anlamına gelir

Bunu, ortak değerleri uygulayarak ve ortak hedefler için çabalayarak başarırız. Çalışanlarımızın uzmanlığı ve bağlılığı, şirketimizin başarısını yönlendiren belirleyici faktörlerdir.