Hidrolik Döner Klemp (Clamp) Silindir | Hidkom Mühendislik

Hidrolik Döner Klemp (Clamp) Silindir

John Doe - CEO & Founder

Hidrolik Döner Klemp (Clamp) Silindir

Uygulama

Hidrolik olarak hazırlanan fikstür altyapılarına Roemheld hidrolik döner silindirler 70 bar – 120 bar – 250 bar – 350 bar ve 500 bar seçenekleri ile kullanıcıya sonsuz ürün gamıyla müşterilerini desteklemektedir.

 

FONKSİYON

Hidrolik döner silindirler toplam strokun bir kısmının pistonu (salınım stroku) ve vidalı sıkma kolu dönme hareketini sallamak için kullanıldığı çekme tipi bir silindirdir. Tek istisna, salınım hareketinin eksenel strok olmadan gerçekleştirildiği veri sayfası B1.8806’ya göre seridir.  

SALINIM YÖNÜ

Hidrolik döner silindirler saat yönünde ve saat yönünün tersine dönme hareketi ile veya dönme hareketi olmadan (0 °) mevcuttur.
“Saat yönünde dönüş yönü”, uzatılmış konumdan (kapalı konum) başlayarak pistonun saat yönünde dönüşünü tanımlar. “Saat yönünün tersine dönme yönü” buna göre saat yönünün tersine dönüşle etkilenir.
Standart dönüş açıları 45 °, 60 ° ve 90 ° ‘dir.

0 ° VERSİYONU

Hidrolik döner silindirler sağ ve sol dönme hareketinin dışında mil eksenine paralel şekilde 0° olarakta imkan vermektedir.Sıkıştırma kuvveti diyagramına göre burulmaya karşı sabitlenmiş ve eksantrik yüke izin veren bir pistonlu saf çekme tipi silindir olarak kullanın.