Yatay İşlem Cnc Freze Mengeneleri | Hidkom Mühendislik

Yatay İşlem Cnc Freze Mengeneleri

John Doe - CEO & Founder

Yatay İşlem Cnc Freze Mengeneleri

Yatay işleme için makine mengeneleri ve sistemleri;

  • Mekanik, mekanik – hidrolik veya hidrolik olarak çalıştırılabilen sistemlerde,
  • Tekli ve çoklu kenetleme sistemleri

Cnc Yatay İşleme Kulesi ürünlerimiz için tıklayınız.

Yatay işleme merkezlerinde uygulama
TS kule sıkıştırma sistemleri, üretiminiz için esnek standart armatürlerdir. İster küçük ister orta ölçekli partiler için, çoklu veya tekli sıkıştırma için: TS kule sıkıştırma sistemleri ekonomik bir çözüm sunar. 3 x 120 ° kenetleme noktalarının düzenlenmesi ile Tri-Star sistemi, iş mili ve takım için geniş alan sağlar. Ekstra geniş iş parçaları bile üç taraftan merkezi olarak sıkıştırılabilir ve işlenebilir.

Sıkıştırma kuvveti mekanik olarak uygulanır. Bir tork anahtarının kullanılması, kenetleme kuvvetlerinin hassas ve tekrarlanabilir bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Kavrama çeneleri kullanılırken sıkıştırma kuvveti kaybı olmaz. Merkezi çenenin (sabit çene) merkezi konumu ile yüksek bir sıfır nokta doğruluğu ve iş parçası yoğunluğu elde edilir.

3. el fonksiyonu tüm sıkma noktaları için kullanıcı dostu yüklemeye izin verir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen bir sıkıştırma ünitesi, bir ayak pedalı kullanılarak hassas bir şekilde kontrol edilir, bileşenlerin taşınması için her iki elin de serbest kalmasını sağlar ve operatörün ağır iş parçalarını bile zahmetsizce konumlandırmasını ve sıkıştırmasını sağlar. 2 kurşun vidalı Vector versiyonu özellikle çok ağır bileşenler için uygundur.

Kule sıkıştırma sistemi TS, 4, 8 veya 16 iş parçasıyla (yüzer merkezi çenelerle) yüklenebilir. Sıkıştırma noktaları farklı boyutlardaki iş parçaları ile yüklenebilir. Uygulamaya yönelik geniş bir standart çene serisi, kule sıkıştırma sistemini üretim sürecinizdeki çok yönlü uygulamalar için uygun hale getirir. İş parçalarının kompakt aralığı, bir iş parçasından diğerine minimum, gereksiz hareket mesafelerini azaltır
ve takım değişikliklerinden kaçınılır. Talaşa karşı etkili koruma, TS sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayan patentli bir kılavuz ve sızdırmazlık sistemi ile sağlanır.

Özel avantajlar

  • güçlü sıkma kuvveti ile proses güvenliği uygulamaları
  • kolay ve güvenli çalışma
  • üretim sürecinizde esnek kullanım
  • ekonomik kazanım
  • kolay bakım