Teknik Yetkililer

Ferhat KASAPOĞLU
Marmara Bölge Sorumlusu
Teknik Satış Mühendisi
ferhat@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92
(Dahili : 22)
Gsm : +90 (543) 218 84 06

Murat UYAN
Ege ve İç Anadolu Bölge Sorumlusu
Teknik Satış Mühendisi
murat@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92
(Dahili : 24)
Gsm : +90 (542) 838 52 78

Durmuş SARPER
Tüm Bölge Sorumlusu
Teknik Satış Mühendisi
durmus@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92
(Dahili : 18)
Gsm : +90 (545) 769 13 32

Ozan AKDOĞAN
Marmara Bölge Sorumlusu
Teknik Satış Mühendisi
ozan@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92
(Dahili : 22)
Gsm : +90 (543) 218 84 06

Teklif Alma, Stok, Sevkiyat Ve Teslimat Sorgulama (Tüm Bölgeler)

Ayşe SÜDAŞ
Ticaret Bölüm Şefi
ayse@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 12)
Gsm : +90 (530) 661 62 47

Vildan BİRER
Ticaret Sorumlusu
vildan@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 13)
Gsm : +90 (530) 661 62 47

Arzu DIVARCIOĞLU
Ticaret Sorumlusu
arzu@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 11)
Gsm : +90 (530) 661 62 47

Muhasebe & Finans


Sevgül ALBAYRAK
Finans Departmanı
sevgul@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 20)
Gsm : +90 (530) 661 62 47

Gamze YALABAÇ
Muhasebe Departmanı
gamze@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 14)
Gsm : +90 (530) 661 62 47

Genel Yetkililer


Hakan ALBAYRAK
Genel Müdür
Makine Mühendisi
hakan@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 15)
Gsm : +90 (532) 425 84 32


Tamer Aydın
Teknik Müdür
Makine Mühendisi
tamer@hidkom.com
Tel : +90 224 243 82 92 (Dahili : 16)
Gsm : +90 (533) 411 63 51