Forkardt Türkiye Temsilcisi | Hidkom Mühendislik

Forkardt Türkiye

John Doe - CEO & Founder

Forkardt Türkiye

Forkardt, talaşlı imalat sektöründe en sık karşılaşılan sıkma problemlerine olağanüstü çözümler sunmaktadır. Benzersiz tasarımı sayesinde hafifliğin ve bir çok parça için gerekli olan yüksek sıkma kuvvetini standart Forkardt cnc aynaları ile yakalamak mümkün. Özel çözüm gerektiren uygulamaların çoğunda kendi standart ürünlerimizi kullanmaktayız. Sürekli gelişim gösteren imalat sektörleri için uzman kadromuzla sürekli yenilikçi çözümler yaparak medikal, otomotiv, havacılık ve enerji sektörlerine özgü sıkma sistemleri üretmekteyiz.

Hassas ve sert tornalama işlemleri için CNC Hidrolik aynalar, silindirik taşlama operasyonları için pnömatik aynalar, krank mili ve eksantrik mili üretimleri için özel sıkma teknolojileri gibi çok sayıda, benzersiz ve yenilikçi çözüm ile Forkardt’ın gücünü yanınızda hissedin.

Forkardt hızla gelişen imalat teknolojilerine geliştirdiği benzersiz çözümler ile sahip olduğu liderliğini sürdürebilmek için üretim tesislerine, teknik ve ticari bilgi işlem sistemlerine, personel eğitimine önemli yatırımlar yapmaktadır. Forkardt, sahip olduğu deneyim, teknoloji ve liderliğin birleşimi ile bugün dünyada özel iş tutma sistemleri sunmada benzersiz olmasına sahip olduğu yüksek eğitimli ve deneyimli mühendisler ile sayesinde ulaşmaktadır.

Sahip olduğunuz bilgi ve deneyim avantajınız olabilir, genellikle başarılı bir şekilde üretim yapmanın, daha hızlı, daha net ve daha uygun maliyetli bir yolu muhakkak vardır ve Forkardt size bu yolu gösterme konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Forkardt Türkiye Temsilcisi ve Yetkili Mümessili olan Hidkom Mühendislik firmasından satılan ve teknik destek verilen Forkardt marka hidrolik torna aynası ürünlerini görmek için sayfamızı ziyaret ediniz…