PML – PAL Hassas Pnömatik Ayna | Hidkom Mühendislik

PML – PAL Hassas Pnömatik Ayna

John Doe - CEO & Founder

PML – PAL Hassas Pnömatik Aynaları

PML-PAL; CNC işleme uygulamaları için yüksek hassasiyetli ve çeşitli pnömatik ayna markasıdır. PML-PAL yüksek hassasiyetli pnömatik aynaları 1969’dan beri faaliyet gösteren aile şirketi İsrail firması Henri Azaria PAL Ltd. tarafından tasarlanmakta, üretilmekte ve pazarlanmaktadır. Daha yüksek verimlilik ve seri üretim için aynalar ve çoklu iş parçası fikstürleri tasarlanmaktadır. 0.001 mm’ye kadar özelleştirilmiş yüksek hassasiyetli pnömatik aynalar üretiyoruz.

Yüksek hızda tornalama, hassas frezeleme ve yüksek hassasiyetli taşlama için uygundurlar. Döner tablalar, ölçüm ve kalite kontrol ve daha birçok özel uygulama için özel modeller vardır. Şirket ayrıca hassas tekrarlana bilirliğine sahip hermetik olarak kaplatılmış diyafram aynaları da üretmektedir. Hassasiyet  0.0006 mm ve 15.000 rpm yüksek devirlere çıkabilir.

Özel Üretim Çözümler

Yaratıcılık, esneklik ve çoğu müşteri sorununu çözme ve zamanında çözümler sunma becerimizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize hızlı araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), özel parçaların hızlı üretimi ve tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Satın almadan önce yardım ve danışmadan sürekli eğitim, yenileme ve onarım hizmetlerine kadar kapsamlı teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Şirket, tek bir ayna, flanş veya fikstür de dahil olmak üzere hem büyük hem de küçük miktarlar üretmek için tam donanımlıdır. Bitmiş ürünler ısıl işlemden geçirilir, daha sonra müşteri spesifikasyonlarına göre kaplanır veya boyanır.

Bu işler, İsrail Standart Enstitüsü ve / veya İsrail yüksek teknoloji endüstrileri tarafından lisanslanan teknik olarak onaylanmış taşeronlar tarafından gerçekleştirilir.

Hidkom Mühendislik olarak PML – PAL marka pnömatik torna aynası ürünlerini müşterilerimizle buluşturmaktayız.